Гешефт Ретро-Весна

Гешефт Ретро-Весна

Фестиваль

Цієї весни Гешефт перемістить нас у часі. Фестиваль Ретро-весна 8-9-10 травня відтворить атмосферу мрії підлітка 90-х.

Нас чекають цілих три дні божевільних відчуттів від зустрічі з мріями і фантазіями дитинства і тінейджерства. Ми пошейпимо на аеробіці і візьмемо участь в брейк-данс баттлі, послухаємо хіти MTV, погортаємо комікси і заглянемо в кімнату підлітка, знову закохуючись в персонажів з плакатів.

Родзинка фестивалю - ціла зона старих ігрових автоматів - від радянських до оригінального пінболу і аркадних ігр. Можна не прогулювати школу і не переживати про відсутність кишенькових грошей - Гешефт запрошує в подорож у безтурботний і прекрасний світ дитячої мрії.

А ще на Гешефті, як завжди, можна познайомитися з найбільш креативними проектам українських дизайнерів, зробити селфі в тематичних фотозонах, смачно поїсти на великому фуд-корті і просто приємно провести час з друзями, відпочиваючи на газонах Зеленого театру в фестивальній атмосфері!

Все це під звуки ді-джей сетів (на цей раз не лише з вінілу, а й з аудіо-касет) і вечірніх концертів. Цього разу для нас будуть виступати: Stepan i Meduza, Space Spice Boy, The Cutes, Ocean Bloom, Хвилі, Hungry Boys, Протон-4, Электроптицы і улюблені Tik Tu.

Приходьте зануритися в Ретро Весну на Гешефті 8-9-10 травня в Зелений театр!

Партнеры