ДахаБраха

ДахаБраха

Концерты
Зелёный театр

Чому варто піти на концерт ДахаБраха?

1. Відвідати грандіозне live-шоу.

2. Почути сучасну українську музику.

3. На власні очі побачити неймовірний виступ.

ДахаБраха стали справжнім музичним феноменом. Ви чулиїхні пісні в саундтреку популярного американського серіалу"Фарго", в рекламі Девіда Бекхема - профільні ЗМІ охоче висвітлюють всі перемоги колективу на світовій сцені. Щежодна група так філігранно і сучасно не розпоряджаласяукраїнським фольклором. Їх останні виступи довели, щожоден концертний зал не може вмістити всіх бажаючих, тому .. …….. 2020 року ДахаБраха влаштують грандіознеlive-шоу!

Прийшов час, коли українському слухачеві дістаються не тільки рефлексії на тему американських поп-мотивів, але йсамодостатні колективи, серед яких ДахаБраха займаютьлідируючу позицію. Це нове слово в історії світової музики- ще ніхто так красиво і дзвінко не звертався до людськоїпідсвідомості і не витягав назовні все найпрекрасніше, що єв українській культурній спадщині.

Колектив був створений у стінах театру "Дах", тому не дивно, що музиканти так добре тримаються на сцені, а кожна пісня обволікає автентикою української мелодії. Не пропустіть грандіозний музичний експеримент - ценезабутня подія і один з головних концертів сезону 2020.


До начала осталось:

9
дней
22
часа
22
минуты
Цена билета:
от 500 до 850 грн.
Дата и время начала:
20 августа, Четверг, 20:00 все даты (2)
Место проведения:

Партнеры