Назад

Електронний квиток

Електронний квиток

Електронний квиток - оптимальний варіант для тих, хто не хоче витрачати свій час.

Електронний квиток буде надіслано на вашу пошту після того, як замовлення буде сплачено. Також електронні квитки можна буде завантажити будь-коли в особистому кабінеті, авторизувавшись на сайті.
Такий квиток не вимагає обміну на паперовий – його досить просто роздрукувати на звичайному принтері та взяти з собою. Під час контролю штрих-код на вашому роздрукованому квитку просканують, як і штрих-код на звичайному квитку, та вас пропустять до зали.

Важливо: Унікальний штрих-код може бути використаний лише один раз. Тому будьте обережні та не передавайте електронний квиток третім особам, не викладайте квитки у відкритому доступі, а також будьте обережні з фотографіями квитка, щоб уникнути копіювання штрих-коду.

Отак виглядатиме електронний квиток у форматі PDF, який ви завантажите в особистому кабінеті або знайдете прикріпленим до листа про оплату замовлення. Електронний квиток є повноцінним аналогом звичайного квитка.
Тут вказана інформація про захід (назва, місце, дата та час проведення) та про квиток (сектор, ряд, місце, вартість).

Найважливішою частиною квитка є штрих-код розташований у правій частині квитка, він також продубльован праворуч унизу. При роздрукуванні квитка зверніть увагу на штрих-код, він повинен бути надрукований чітко, щоб його не перетинали зайві лінії.

Зверніть увагу, щоб квиток був роздрукований повністю на одному аркуші.

Якщо у вас залишилися питання, можете переглянути розділ питання та відповіді

Партнери