Dock In Absolute та день народження Urban Music Hall

Dock In Absolute та день народження Urban Music Hall

Концерты

Dock In Absolute — зоряне тріо з Люксембургу!

Музика Dock In Absolute поєднує стилі прогресивного джазу, класики і року.

Нещодавно гурт отримав звання «Export Artist of the Year» тобто звання найактивнішого гурту Люксембургу.

Dock In Absolute доводить, що у джазу є безліч історій, які можна розповісти: таким чином, йому слід дати повну свободу дій!

Склад:

Jean-Philippe Koch — фортепіано

Жан-Філіп Кох отримав музичну освіту у Льєзькій королівській консерваторії, музичному коледжі Берклі в Бостоні та в Університеті мистецтв в Роттердамі. У 2014 році він почав викладати фортепіано в консерваторії Люксембургу.

Жан-Філіп записав багато компакт-дисків, останній — з його батьком Філіпом (скрипка) та сестрою Лоуренс (скрипка). Цей диск був номінований на Міжнародну премію класичної музики.

David Kintziger — бас-гітара

Девід — музикант-еклектик та всебічно розвинена творча особистість. Він пише музику для короткометражних фільмів, дитячих лялькових вистав та театральних постановок.

Також Девід цікавиться ілюстрацією, коміксами, арт-терапією, театральною імпровізацією, танцями та кіно.

Robert Ivanov — барабани

Роберт Іванов народився в Люксембурзі та виріс в родині музикантів. У віці 7 років він відвідував «Музичну консерваторію Люксембургу» для вивчення класичної перкусії. У 2002 році він переїхав до Мюнхена, щоб продовжити навчання в коледжі на джазових барабанах в Hochschule für Musik und Theatre, який він закінчив зі ступенем магістра.

Роберт грає у різних стилях: від року до джазових ритмів. Він очолює свій власний поп/рок курт IRON Hand.

Партнеры