SALIDA CRUZADA - 8 кроків танго

SALIDA CRUZADA - 8 кроків танго

Концерты

Событие перенесено с 21 марта на 24 августа. Все купленные ранее билеты действительны на нову дату.

SALIDA CRUZADA – базова комбінація з восьми кроків аргентинського танго. Подібно до танцю, в стосунках чоловіка та жінки теж вісім етапів — від першого знайомства до справжньої близькості. Танго – це рух удвох. Коли чоловік і жінка зустрічають одне одного, вони ніби чують музику, тоді можна починати танець.

Герої нашої вистави — чотири пари, різні за віком, фахом, життєвим досвідом, та культурним бекграундом. У кожного з них своє уявлення про ідеальні стосунки. Пройшовши вісім кроків зі своїм партнером, хтось розчаровується, а хтось, навпаки, розуміє, що знайшов своє щастя.

Ганна мріє про щасливе сімейне життя: великий будинок, дітей, але для Валерія вона — лише одна із зупинок на шляху довгому і повному пригод. Для Надії важливі узаконені стосунки, але Євгеній не бачить суттєвої різниці між ними та життям у «цивільному шлюбі». «Вічна холостяка» Марина звикла все вирішувати сама, і знайомство з Георгієм розбурхує страх перед стосунками та кардинальними змінами в її усталеному житті. Лідія, журналістка глянцевого видання, бере інтерв’ю у Павла – викладача аргентинського танго, що і є предметом її зацікавлень. З їх знайомства на фотовиставці під назвою «Salida Cruzada» все і починається…


До начала осталось:

5
дней
17
часов
22
минуты
Цена билета:
от 250 до 820 грн.
Дата и время начала:
24 августа, Среда, 19:00
Место проведения:
Партнеры