Шукачі перлів

Шукачі перлів

Концерты

«Шукачі перлів» - це історія протистояння кохання та дружби, ревнощів і почуття обов’язку, що розгортається в екзотичній обстановці загадкового Сходу, завжди привабливого для європейців. Опера була написана 24-річним композитором; вона сповнена пристрастю та натхненними мелодіями. Колоритні масові сцени чергуються в ній з перлинами інтимної лірики. Музика окремих номерів опери набула статусу справжніх хітів: її часто можна почути на радіо та в голлівудських блокбастерах. Однак на харківській сцені вона ніколи не йшла, і цьому важко знайти пояснення.

Марк Крон вважає, що основний образ «Шукачів перлів» слід розглядати як «те, з чого зроблені мрії». Тому нерозумно відкидати саму суть, яка робить цю історію чарівною – казку. Вона звертається до наших найглибших страхів і намагань та показує, як в дзеркалі, наші найпотаємніші бажання. Так і історія «Шукачів перлів»: вона часом загадкова і похмура, але оспівуючи головні людські почуття – любов і дружбу – вже більш ніж півтора століття знаходить відгук у серцях глядачів усього світу.


Вистава занурює глядачів в екзотичну атмосферу чарівного Цейлону і по-новому розповість прекрасну історію кохання жриці Лейли і ловця перлів Надіра, для якого вона стала найдорожчою з усіх перлин.

А також змусить співпереживати долі жертовного і мужнього Зурги, друга Надіра, який беззавітно відданий чоловічій дружбі, але також не може здолати любовне почуття до прекрасної, як перлина, Лейли.

Тривалість: 1 год 50 хв.

Партнеры