Симфонии Вселенной 2. Шломо Минц

Симфонии Вселенной 2. Шломо Минц

Концерты

Симфонії Всесвіту.....повертаються....!

Скоро у 6 містах України відбудуться визначні концерти. Високопрофесійна майстерність виконавців, приголомшлива та геніальна музика,а саме головне, Видатні Постаті сучасної класичної сцени- всесвітньовідомий скрипаль Шломо Мінц та головний диригент оркестру Віртуози Києва, віолончеліст, номінант премії Греммі Дмитро Яблонський!

Дмитро Яблонський: «Ми розпочинаємо та закінчуємо нашу програму шедеврами італійської класичної музики,які знає весь світ!!! Це надзвичайно потужна увертюра Верді до опери «Сила Долі» та блискуча «Італійська симфонія»; Мендельсона,яка навіть звучить в знаменитому американському фільмі 1979 року «Йдучи у відрив» про спортивні велогонки!

Олексій Шор,який народився в Києві,написав багато музики для балету,інструментальної музики,яку виконують визнані музиканти по всьому світу! Рондо- Каприччиозо Каміля Сен-Санса є в репертуарі кожного віртуозного скрипаля!Програма,без сумнівів,на УРА!!!

«..Для кожної творчої людини в житті є важливим процес, ідеї і втілювати ці ідеї в життя, а також взаємодія один з одним, обмін енергією, співпраця, співпереживання, дарувати іншим людям те, що ти робиш!

Проект «Симфонії всесвіту»,- це саме той проект, де ти даруєш частину себе іншим, співпереживаєш, співпрацюєш, обмінюєшся енергією, а найголовніше робиш світ кращим!!! ..) Тарас Яропуд (концертмейстер оркестру «Віртуози Києва»).

Отже: GAS Concert та «Міжнародний Європейський фонд підтримки культури» представляє гастрольний тур містами України симфонічного оркестру Віртуози Києва- «Симфонії Всесвіту 2»!

Програма:

1. Джузеппе Верді - Увертюра до опери «Сила долі»

2. Олексій Шор - «Seascapes» для скрипки з оркестром

3. Каміль Сен-Санс - Інтродукція та Рондо каприччиозо для скрипки з оркестром

4. Фелікс Мендельсон-Бартольді - Симфонія n.4 Ля мажор (Італійська)

Увертюра «Сила Долі» написана композитором у розквіт його творчого життя,насичена драматизмом та глибокою філософією,вважається однією з найкращих увертюр композитора,відома та найбільш впізнавана за «роковим мотивом долі»

Олексій Шор-композитор,який народився в Києві,має ступінь доктора математики,унікальна особистість.Його музика виконується у найкращих залах, найвидатнішими музикантами. Його твір "Seascapes" для скрипки з оркестром виконає легендарний Шломо Мінц!!! Інтродукція та рондо каприччиозо Каміля Сен-Санса -це один із самих відомих та блискучих шедеврів світового скрипкового репертуару! «Родзинка» програми !!!

В «Італійській симфонії» Фелікса Мендельсона-Бартольді відбилося те захоплене сприйняття життя, яке властиве Молодості. Музика пронизана Піднесенням і Світлом, не випадково композитор називав Італію «святкової країною».

Учасники проекту: Шломо Мінц-легенда сучасного скрипкового виконавства! Вважається колегами, глядачами і критиками одним з видатних скрипалів нашого часу, шановним за його бездоганну музикальність, стилістичну універсальність і командну техніку. Він довгий час вважався знаменитим запрошеним артистом з багатьма великими оркестрами і диригентами на міжнародній арені і продовжує зачаровувати глядачів своєю грою.

Нагороджений багатьма престижними міжнародними призами, включаючи Premio Internazionale Accademia Musicale Chigiana, Diapason D'Or, Grand Prix du Disque, премію Gramophone, премію Edison і Cremona Music Award, в 2006 році він отримав почесний ступінь від Ben- Університет Гуріона в Беер-Шеві ( Ізраїль). Народився в Москві і іммігрував, коли йому було 2 роки в Ізраїль, він навчався у Ілони Фехер, яка познайомила Мінца з Ісааком Стерном, ставши його наставником. Він також був студентом Дороті Делей в Нью-Йорку. На сцені з раннього віку і впродовж всієї своєї кар'єри він співпрацював з такими відомими артистами, як Ісаак Стерн, Мстислав Ростропович, Цукерман, Іцхак Перлман, Зубін Мехта, Клаудіо Аббадо, Карло Марія Джуліні, Ріккардо Муті, Юрій Темірканов, Іда Гендель і Іврі Гітліс, серед багатьох інших, грав з кращими оркестрами світу, такими як Берлін, Відень, Концертгебау, Чикаго, Лос-Анджелес, Філадельфія і Нью-Йоркська філармонія.

У 18 років Мінц почав паралельну кар'єру в якості диригента і з тих пір керував визнаними оркестрами по всьому світу, включаючи Королівську філармонію (Великобританія), Симфонію NHK (Японія) і Ізраїльську філармонію.

Щоб відсвяткувати 60-річчя Мінца, Deutsche Grammophon перевидали свої записи у вигляді видання на 13 компакт-дисках, яке включає легендарні записи скрипкових концертів Мендельсона, Прокоф'єва, Сібеліуса, Лало і Вьештемпса за участю великих оркестрів і диригентів. Нещодавно Мінц додав твори до своїх талантів як скрипаля, альтиста і диригента: його гімн невідомої нації був вперше показаний в червні 2017 року Великому залі Вігадо в Будапешті, а його Сонатина для скрипки фортепіано - в Домодоссола і Стамбулі в жовтні 2017 року.

Мінц регулярно проводить майстер-класи по всьому світу і запрошується на найпрестижніші міжнародні конкурси. Він також є співзасновником Violins of Hope.

Дмитро Яблонський - головний диригент та художній керівник оркестру «Віртуози Києва», всесвітньо відомий диригент та віолончеліст, номінант на премію «Греммі», почесний диригент Єрусалимського оркестру та професор Школи Музики імені Бухмана-Мехти (Тель Авів) – Виступає в усьому світі на таких відомих майданчиках як Карнегі-хол в Нью-Йорку, Ла Скала в Мілані і Лувр у Парижі «Віртуози Києва»

Багаторічна дружба та співпраця групи українських музикантів, лауреатів міжнародних конкурсів і всесвітньо відомого диригента і віолончеліста Дмитра Яблонського в 2016 році призвела до створення оркестру «Віртуози Києва». За 4 роки оркестр «Віртуози Києва» став найбільш затребуваним музичним колективом України. Концерти в Україні, Ізраїлі, Азербайджані, Іспанії, Швейцарії, ОАЕ та тур країнами Північної Америки.

Записи оркестру публікує світовий лейбл «Naxos Records». «Віртуози Києва» - номінанти премії «Classical Music Awards 2018» за кращий диск року. «Віртуози Києва» стали невід ємною частиною виступів зірок шоу-бізнесу: Святослав Вакарчук, Тіна Кароль, Джамала, Ніно Катамадзе, запрошують їх долучатися до концертів та запису альбомів.

«Віртуози Києва» виступають як у камерному складі - 10-20 музикантів, так і у великому симфонічному складі - 60-90 музикантів. Запрошуємо усіх почути наші «Симфонії Всесвіту», доторкнутись та відчути силу і натхнення справжнього Мистецтва!!!

Партнеры